Cennik zabiegów


Gabinet Laryngologiczny nie posiada umowy z NFZ. Wszystkie zabiegi i konsultacje odbywają się wyłącznie prywatnie.

Konsultacja laryngologiczna

Konsultacja obejmuje wywiad oraz badanie laryngologiczne. Podczas wizyty istnieje możliwość wykonania zabiegów laryngologicznych lub kwalifikacji do zabiegu w późniejszym terminie.

 Cena: 150 zł

Zabiegi laryngologiczne wykonywane w gabinecie po indywidualnej kwalifikacji pacjenta lub w warunkach szpitalnych w Prywatnej Klinice WIDENT

Laserowe leczenie złogów migdałkowych / detrytu
Detryt migdałkowy
Detryt migdałkowy

Leczenie detrytu, czyli kamieni / złogów migdałkowych: zabieg laserowy o wysokiej skuteczności polegający na zamknięciu/odpartowaniu krypt migdałkowych, czyli waporyzacji nieprawidłowej tkanki migdałkowej. Zabieg wykonuję w znieczuleniu miejscowym i jest on bezbolesny. Efektem tego zabiegu jest zlikwidowanie problemu zalegającego detrytu (złogów) w migdałkach podniebiennych, które powodują dyskomfort u pacjenta, a nierzadko również nieprzyjemny zapach z ust.

Cena: 1500 / zabieg w znieczuleniu miejscowym

Laserowe leczenie chrapania

Laserowe leczenie chrapania- niebolesny zabieg wykorzystujący promień lasera do usztywnienia podniebienia miękkiego oraz redukcji wielkości języczka i wiotkiego podniebienia w przypadkach chrapania bez użycia noża chirurgicznego. Zabieg wykonuję na jednej wizycie po wcześniejszej konsultacji i osobistej kwalifikacji pacjenta.

 

Cena: 1500 / zabieg w znieczuleniu miejscowym

Laserowe leczenia przerostu migdałków

Laserowe leczenia przerostu migdałków jest to małoinwazyjny zabieg wykonywany ambulatoryjnie. Dzięki użyciu specjalnej elektrody uzyskuje się efekt koagulacji niskotemperaturowej falami wysokiej częstotliwości
Zabieg wykonuje się po wcześniejszym miejscowym znieczuleniu podniebienia, wprowadzając w nie kilkakrotnie specjalną elektrodę i pozostawiając ją na kilka sekund. W wybranych przypadkach istnieje konieczność wykonania zabiegu w znieczuleniu ogólnym- koszt ustalany indywidualnie

Cena: 1500 zł

 

Konchoplastyka- metoda leczenia niedrożności nosa

Konchoplastyka to zmniejszenie małżowin nosa specjalną elektrodą, która poprzez działanie fal wysokiej częstotliwości powoduje redukcję ich wielkości. Zabieg ten wykonuje się u pacjentów z niedrożnością nosa, cierpiących na nawracające katary, zapalenia zatok i trąbek słuchowych, u pacjentów z chrapaniem i lekkim bezdechem.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 10 do 20 minut.

Cena: 1500 zł.

Podcięcie wędzidełka języka i wargi

Podcięcie wędzidełka języka i wargi to drobny zabieg laryngologiczny wykonywany w przypadku skrócenia wędzidełka utrudniającego prawidłowe przyjmowanie pokarmów, mowę i ruchomość języka lub wargi.

Cena: 100-200 zł/ technika chirurgiczna

Cena: 600 zł/ technika laserowa

 

Zabieg wykonuje się prawie zawsze w znieczuleniu miejscowym o ile stan miejscowy na to pozwala.

Laserowe leczenie krwawień z nosa

Laserowe leczenie naczyń krwionośnych nosa jest zabiegiem wykonywanym w nawracających krwawieniach spowodowanych nieprawidłowościami miejscowymi. Zabieg trwa krótko i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym- aerozolem.

Cena: 600 zł

Usuwanie drobnych zmian skórnych i błon śluzowych

Usuwanie małych i średnich zmian nosa, jamy ustnej, języka, gardła, oraz skóry twarzy i szyi.

Cena: 100-250 zł